קורס בניית ציפורניים

אז מה אתן צריכות לדעת לפני שבכלל אתן ניגשות ללמוד איך להיות בונות ציפורניים מקצועיות?

הדבר הכי חשוב הוא הרצון שלך כמה באמת את רוצה ללמוד ולהתמיד ולהשקיע האם זה משהו שיתאים לך או יתן לך את התמורה שאת שואפת אליה . כיום בניית ציפורניים להבדיל משנים קודמות מאוד פופולרית והביקוש אליה מאוד גדול ,אז ברגע שהחלטת שאת הולכת על זה תיהיי בטוחה שזה הדבר הכי נכון שיכלת לעשות .

כמובן שעליך לבדוק מה בדיוק תרצי ללמוד התחום הזה הוא גדול ומתרחב כל פעם מחדש ,כמו כן תצטרכי לחשוב  עם זה יהיה בפינה בבית או בחדר עבודה או ביכלל במכון ,אם תתכווני להרחיב את תחום ההתמקצעות שלך או לא כל הדברים האלו חשוב לקת בחשבון לפני כדי ליעד לך קורס או קורסים שהכי יתאימו לך.

כמו כן קיימות הרבה מקצועיות שמלמדות באופן פרטני במכון הפרטי שלהן בקבוצות של 2-4 תלמידות ונותנות את התעודה שלהן

אך יש גם בתי ספר גדולים הפרוסים בהרבה אזורים בארץ המלמדים בכיתות עד 8 תלמידות בכיתה והאמצעים שברשותם יותר גדולים .

אך כמו תמיד לכל דבר הייתרונות והחסרונות שלו .

 

כאן תקבלי את כל התשובות על קורס בניית ציפורניים.

אז מה צריך לבחון ברגע שמחפשים קורס בניית ציפורניים ?

מה היא שיטת הלימוד שהכי תתאים לי אם זה לימודים פרונטלים או דיגיטליים ,כיתה קטנה או אפילו לימודים פרטניים  . ברגע שלא תתחברי לשיטת לימוד אז הרצינות שלך בקורס תראה בהתאם ויכול להיות שתסיימי את הקורס ברגשות שאת לא מסופקת מהקורס ושחסר לך כלים להמשיך . לכן זה הדבר הראשון שתצטרכי לבדוק .

מה הולכים ללמוד בקורס. נשמע כמו משהו שבטח כולם מלמדים אותו דבר אך לא זה דבר גם מאוד חשוב במיוחד בעידן שלנו שכל יומיים יוצאים שיטות חדשות וחומרים חדשים לשוק , לכן אנחנו צריכות לבדוק שמה שילמדו אותנו יהיה גם רלוונטי למוצרים ולשיטות בשוק, אם זה לימוד הבניה הכי בסיסי איזה חומרים הכי מומלצים בשוק ועד לרמת הקישוטים שמפעם לפעם נהיית חשובה יותר .

האם יחד עם הקורס מגיעים חומרים או מוצרים ? לרוב בבתי ספר גדולים יביאו איתן חבילה של ציוד בסיסי להתחלה ולזמן הלימודים , אצל מורות פרטיות לרוב בזמן הלימוד אתן תשתמשו במוצרים של המורה והיא תספק לכן את החומרים לזמן הלימוד ואת שאר החומרים שתצטרכו בתור התחלה כעצמאית תצטרכי לקנות לבד ,אבל כמובן שקורס באחד בתי הספר יעלה יותר מאשר אצל משהי פרטית .

אז אחרי שבדקנו את כל הדברים מזה ביכלל בניית ציפורניים ?

בניית ציפורניים יכולה להתבצע בשלושה דרכים נכון להיום : אקריל, ג'ל , ופוליג'ל .שתי שיטות עיקריות לבניה זה בעזרת טיפסים ובעזרת תבניות , בניית ציפרניים נועדה כדי לאפשר ללקוחות את האורך שהן רוצות ולא תמיד יכולות להגיע אליהן או אפילו כדי לתת מראה מטופח של הציפורניים . בבניה אפשרות משחק רבות אם זה משיטות האקווריום הרבות או הפרנ'ץ הקבוע ועד לכל צורה שהלקוחה תרצה .זה תחום מעניין וצבעוני מאוד שאפשר להתחבר אליו מאוד בקלות

 

רוצות מידע נוסף על קורס בניית ציפורניים?

או התקשרי עכשיו !

רוצה מידע נוסף ? תשאירי לנו פניה עכשיו ונחזור אלייך מיד

עוד כתבות מעניינות