טיפים לבריאות הציפורן

לא פעם ולא פעמיים קרה שהציפורניים שלכם חלשות אם זה בגלל הסרה של לק ג'ל או הורדה של בניה ,או בכלל מחוסר טיפוח נכון של הציפורניים. חשוב לדעת שכמו שאנחנו שומרים על עור הפנים שלנו או השיער ככה אנחנו צריכים לשמור על הציפורניים שלנו.

אז הנה  מספר טיפים לבריאות הציפורן ושמירה על הציפורניים שלכם:

בזמן הניקיונות חובה לעטות כפפות גומי.

מה שלא כולם יודעות שחומרי הניקוי שאנחנו משתמשות בהן הורסות לא רק את עור הידיים אלה גם את הציפורניים בכלל כל החומרים הפעילים בחומרי הניקוי חזקים ופוגעים ומייבשים את הציפורניים.

הופעת סימנים לבנים על הציפורניים?

אתם מכירות את התופעה? חשוב לדעת שזה נובע מחוסר ויטמינים. אז כמובן אחרי שעשית בדיקות דם מומלץ מאוד להוסיף לתזונה היום יומית שלנו ביצה קשה וחלב. אם זה לארוחת בוקר או ערב הוסיפו את זה הם עשירים באבץ ויעזרו לציפורניים שלכם והעלמת הסימנים הלבנים .

מה הזמן שהציפורניים שלנו חלשות במיוחד

לאחר המקלחת הימנעו בהתעסקות בציפורניים שלכן. הציפורניים אחרי המקלחת במיוחד מקלחת חמה גמישות וחלשות יותר כמו כן גם העור מסביב לציפורן לכן התעסקות בהן תגרום לשבירה של הציפורן.

איך תמנעו מפטרייה וירקת?

ישנם המון טיפים לבריאות הציפורן אבל הטיפ הזה הוא אחד החשובים .

הפטרייה והיירקת אוהבים מאוד מקומות חשוכים ולחים ולכן מנעו זאת על ידי כמה דברים:

איוורור של הנעליים הסגורות ואפילו החזקה של כמה נעליים בשביל לא ללבוש נעל סגורה שלחה מבפנים ,הלחות של הנעל והחושך שנוצר לאורך זמן ירגום לפטרייה.

אם אתן עושות לק ג'ל ברגליים במיוחד בחודשי החורף וודאו שאתן לא משאירות את הלק יותר מידי שבועות על הציפורניים משום שלק ג'ל יכול להתרומם ולאורך זמן לגרום ליירקת ופטריה. לכן, ברגע שאתן שהלק מתחיל להתקלף או שהציפורן מתארכת תקבעו תור לקוסמטיקאית שלכן .

גם לנשים אשר יש בניה או לק ג'ל בידיים יכולות להיגרם ירקת מאחת מהסיבות הבאות: מכה שגורמת להתרוממות , בני או מריחה לא נכונה של החומר שלאחר זמן יתרומם ויגרום להצטברות של לחות מתחת לחומר עד לידי ירקת על ה ציפורן.

לכן כשדבר כזה קורה יש ללכת ישר להחלפה או תיקון של הבניה\לק ג'ל.

גם גריבת גרביים העשויים מ100% כותנה יכולות לסייעה במניעה של פטריה משום שהם טובות לספיגה של הלחות.

ציפורניים טבעיות כך נשמור אליהם

תמנעו מלהשתמש במסירים על בסיס אציטון ופומלדהיד ,השימוש בהם יגרום לייבוש הציפורן ,אלה השתמשו במסירים על בסיס אתיל-אצטט או על בסיסי שמן שיעניקו לחות לציפורן ולאחר ההסרה השתדלו למרוח וזלין על הציפורן ועל סביבת העור של הציפורן. יש אפשרות למרוח שמן קיק או זית במקום הווזלין.

הימנעו משיופים מיותרים

לפעמים בזמן הטיפוח של הציפורניים או בזמן הפנוי שלנו אנחנו נרצה לסדר את הציפורן אם זה צורתה או שיוף של הציפורן עצמה. אנחנו צריכות להיזהר ולזכור שבמשטח הציפורן שלנו יש חלקים שחיים ובהם עצבים ששיוף יתר עלול לגרום לפגיע בהם ולהזיק לציפורניים שלנו.

אם נרצה לגזור את הציפורניים שלנו נשתדל לעשות זאת בזווית ישרה ולא לחפור בתוך העור בכדי לא לגרום לציפורן חודרנית.

טיפ לכוססות

תדאגו תמיד למסטיק עליכן ,ברגע שתרגישו דחף לכסוס קחו מסטיק זה יספק את הדחף וישמור לכן על הציפורניים לאחר זמן שתעשו זאת כבר לא תרצו לגעת הציפורניים שלכן גם ביגלל שתראו את התוצאות של שמירת הציפורניים וגם משום שיש לכן תחליף לדחף הזה.

אז לסיכום, ישנם המון דרכים לשמור על הציפורניים אבל גם המון דרכים להרוס אותן. חשוב מאוד שתתמידו בטיפוח הציפורניים שלכן או אפילו של הלקוחות שלכן.

אתן רוצות לדעת יותר או להתמקצע בתחום הציפורניים? השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמר זה נכתב על ידי WE NAILS – קורסים לציפורניים ויופי

רוצות מידע נוסף על טיפים לבריאות הציפורן?

או התקשרי עכשיו !

רוצה מידע נוסף ? תשאירי לנו פניה עכשיו ונחזור אלייך מיד